EN

Hakkımızda

Merhaba

Nasıl başladık

Hikayemiz

Oned Agency Taha Talu ve Aydın Bars genç girişimcinin büyük hedefler noktasında kurmuş olduğu bir dijital pazarlama ajansıdır. İki ortağın hikayesi aslında 2013 yılında Amerika’ya dil öğrenmek için giderler ve burada tanışırlar. 

 

Taha Talu 7.5 süre boyunca Amerikada yaşamına devam etti ve burada Texas Tech Universitesinden Pazarlama alanında mezun oldu. Dijital Pazarlama ile 2017 yılında tanıştı ve bu süre zarfı içerisinde farklı dijital pazarlama ajanslarında çalışarak bilgi ve tecrübelere kazandı. Aydın Bars ise dil eğitimini Amerikada tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapar ve burada Aydın Üniversitesinde Psikoloji okumaya karar verir. Dijital Pazarlama ile 2015 yılında tanıştıktan sonra kendi Bars Marketing Media Ajansını başlatır ve burada 120 den fazla müşteri ile çalışma imkanı bulur. Daha sonrasında Türkiye nin en büyük dijital pazarlama eğitim şirketini kurup ve buraya 55,000 fazla öğrenci katılmasını sağlar.

 

İki genç girişimci olarak kendimizi dijital pazarlama alanında her gün geliştirmek ve bir birimizin tecrübelerinden faydalanıp Oned Agencyi global bir Dijital Pazarlama Ajansı seviyesine çıkarmak. Buradaki en büyük artımız ise ikimizinde marketing stratejilerine farklı açılardan bakabilmesi, uygulamada hızlı ve çözüm odaklı olmamızdır.

Vizyonumuz

Bizim en çok önem verdiğimiz ve odaklandığımız konu tüm süreçlerimizde veriyi doğru bir şekilde elde etmek, işlemek ve elde ettiğimiz veri ile satışları artırmak. Veri olmadan ve veriyi doğru bir şekilde işlemeden sistemli bir ilerleme olamayacağını biliyoruz.

Biz ekip olarak iletişimin gücüne inanıyoruz. Çalıştığımız marka temsilcilerini doğru bir şekilde dinlemenin ve anlamanın başarıya gidene en önemli yol olduğu kanaatindeyiz.

Misyonumuz

Bize göre şirket sahipleri, kurucuları kendi işlerini ve ürünlerini geliştirmekle uğraşmalıdırlar. Eğer odak noktaları sosyal medya reklamlarına, Google reklamlara, görsel reklamlara, dönüşüm hunilerine v.s. dağılırsa, bu etken işin gelişmesine engel olmaktan başka hiç bir sonuç vermez.
Burada yapabileceğiniz iki şey var. Birincisi, gereğinden fazla zaman ve para harcayarak hiç bir garantisi olmamak şartıyla eleman pazarında ”pazarlama uzmanı” aramak YA DA fazla zaman ve para kaybetmeden, size garanti sonuçlar sunan ve bu işi onlarca farklı sektöre uyarlayan bir DİJİTAL AJANSLA çalışmak.

Ortaklıklarımız

© 2022 Oned Agency | Digital Performance Solutions

İletişim Bilgilerimiz
112 CAPITOL TRAIL SUITE A892 NEWARK DE 19711

+1-302-273-0994

info@onedagency.com

Powered by Oned Agency | Digital Performance Solutions